Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

Az Invitel a Csodalámpa Óhaj-Sóhaj Kívánságteljesítő Alapítvánnyal karöltve országszerte 20 településen – köztük Veszprémben - indít jótékonysági kampányt, hogy együtt segíthessünk valóra váltani egy-egy beteg gyermek álmát.

A segítség a résztvevőknek nem kerül semmibe. A település lakói úgy tudnak segíteni, hogy a postaládákban terjesztett, illetve az Invitel honlapján kért kódokat beváltják a kampány oldalán (http://www.invitel.hu/csodalampa/), vagy a bármely Invitel üzletben.

Az alábbi tájékoztatót minden olyan társaság figyelmébe ajánljuk, amely alanya a társasági adónak, adófizetési kötelezettsége van, illetve pozitív adóalappal rendelkeznek, s szeretnék támogatni az MKB Veszprém KC csapatát. Minden érdeklődőt kérünk, hogy támogatási szándékát az info@veszpremhandball.hu email címre küldjön egy levelet, amely alapján a Klub felveszi velük a kapcsolatot. Tájékoztató a sportot segítő adókedvezményekről a támogatók szemszögéből
A sport támogatásával összefüggő egyes jogszabályok módosításáról szóló törvénymódosítás során, a társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996.

Tovább

Mocsai Lajos az MKB Veszprém csapatának edzője értékelte a szezont minden tekintetben.

"Kezdjük az elején, a tavaly nyári felkészüléssel. Szerintem jól sikerült, a csapat nagyon komolyan dolgozott. Hasonlóképpen a most következő nyári felkészüléshez, akkor is 8-9 hét volt a rendelkezésünkre álló időszak. Tavaly 14-15 előkészületi mérkőzést kellett játszani nemzetközi szintű ellenfelekkel, hogy az ember megfelelő sportformát alakítson ki. Tavaly (is) a füredi tornával, konkrétan az emlékezetesre sikerült Zagreb elleni mérkőzéssel fejeztük be a felkészülést, amivel azt hiszem, megfelelően bizonyítottuk, hogy remek formába kerülve várhattuk az éles mérkőzéseket.

Tovább

A meccs első percében a szegedi szurkolók ’Unfair play = Sulic’ feliratú transzparenssel köszöntötték jelenlegi ’első számú közellenségüket’, Renato Sulicot, aki erre csattanós választ adva, góllal felelt. 2-2-nál mutatott döntetlen állást utoljára az eredményjelző, az első negyedóra végén 5-7-re vezetett az MKB.A félidőben 9:15-öt mutatott az eredményjelző. A második félidőben Gulyás újabb lendületet adott csapatunknak, a Szeged pedig szép lassan elfogyott, fiatal játékosaik bemutattak egy-egy szép megoldást, azt azonban nem tudták megakadályozni, hogy a Veszprém átgázoljon rajtuk.

Tovább

A finálé sokkal egyoldalúbbra sikerült, a Veszprém már a szünetig elhúzott tíz találattal a PLER-től – a tízgólos különbség már 16–6-nál, David Korazija góljával kialakult –, a 18–8-as félidei állásból pedig sejthető volt, hogy nagy izgalmakat nem hoz majd a második játékrész.

Így is lett, az MKB – amelynek játékosai testvériesen megosztoztak a gólokon – örömjátékot bemutatva 18 góllal nyerte meg a döntőt, és lett huszadszor Magyar Kupa-győztes.

Tovább

Az MKB Veszprém KC és a Veszprém Barabás KC csapatainak révén két együttesre is büszke lehet a királynék városának szurkolótábora. A férfiak 1977 óta sikeres története mára világhírűvé tette a csapatot, míg a nők is elindultak ezen az úton, hiszen minden évben legalább két magyar klasszist csábítanak Veszprémbe, hogy minél erősebb csapattal szerepeljenek. A veszprémi Laczkó Dezső Múzeumban a megyeszékhely kézilabdázásának 60 évét mutatja be a kiállítás, melyet május 29-ig tekinthetnek meg.

Tovább

Felváltva estek a gólok az első negyedórában, Peric jól kezdett, megalapozta csapata jó teljesítményét, míg másik oldalon Saric gyengébben védett. Hősiesen küzdött az MKB, Lushnikov kiállítása után Vujin emberhátrányból is betalált. A 15. perc végére maradt a döntetlen, 6:6-os állás. A Barca feltűnően sok technikai hibát vétett, a Veszprém sziklaszilárdan védekezett, Xavi Pascual át is szervezte csapatát, Nagy László helyére Igropulot küldte be, míg Saricot Söjstrand váltotta.

Tovább

Az MKB Veszprém kézilabda csapata vasárnap 17 óra 30 perckor az év legfontosabb meccsén a Bajnokok-Ligája Nyolcaddöntő első mérkőzésén a katalán fővárosban Barcelonában vendégszerepel. A mérkőzést dán bírók fújják majd az Olesen, Pedersen páros személyében. Hajrá Veszprém!

Utolsó hozzászólás

Salamon Károlyné üzente 13 éve

Nagyon vártam a meccsett , sokakkal egyetemben ! de sajnos nem közvetítik . Szégyen.... HAJRÁ VESZPRÉM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata sikerrel vívta meg utolsó hazai csoportmérkőzését a Bajnokok Ligájában. A hazai pályán eddig veretlen bakonyiak 33–22-re győzték le a Tatran Presov együttesét, így a hatos éléről várják a befejező, Kolding és Montpellier elleni idegenbeli találkozót.

MKB VESZPRÉM–TATRAN PRESOV (szlovákiai) 33–22 (21–10)
Veszprém, 5000 néző. V: Kim, Morten (norvégok)
MKB VESZPRÉM: FAZEKAS – IVÁNCSIK T. 4, Vujin 6 (2), CSÁSZÁR 4, Sulic 3, TERZIC 4, Iváncsik G.

Tovább

A Budapest Bank férfi kézilabdaliga 17. fordulójának rangadóján az MKB Veszprém hozta a papírformát, és 33–27-re legyőzte az FTC-Sporek együttesét.

Az FTC-nek ugyan nem volt esélye a pontszerzésre, de meglehetősen jól tartotta magát. A házigazda Veszprém már az első félidő elején magához ragadta az irányítást (4–2, 7–3) és a félidő közepére állandósítani tudta öt-hatgólos előnyét, sőt, 17–9-nél Iváncsik Gergő találatával már nyolccal elhúzott.