Veszprém kézilabda: Nehéz első félidő után gálameccs

Szeretettel köszöntelek a MKB Veszprém Kézilabda Szurkolók Badacsony közösségi oldalán!

• Videók - 2 db
  • Blogbejegyzések - 601 db
  • Fórumtémák - 3 db

MKB Veszprém Kézilabda Szurkolók Badacsony vezetője

A listavezető Veszprém könnyedén győzte le a vendég Ferencvárost a férfi kézilabda-bajnokság 15. fordulójának vasárnapi mérkőzésén, amelyen a vendégek 24 percig jól tartották magukat. A szünet után azonban gálaelőadás lett a vége, így Mikulás alkalmából nemcsak csokoládét, hanem szép gólokat is kapott a négyezer (!) szurkoló, aki ott volt a lelátón.

MKB VESZPRÉM KC-FTC CITY-LINE    44 : 26    (24:17)
Veszprém, 4000 néző. V: Ágnecz, Sipos
VESZPRÉM: Perics - Iváncsik T. 1, SESUM 8, Eklemovics, SULIC 9, TERZIC 6 (2), Iváncsik G. 4 (2). Cs: FAZEKAS (kapus), Lusnyikov 1, Vilovszki 1,  Pérez 4, KORAZIJA 4. Gulyás 4, Mirkovics 2: Edző: Mocsai Lajos
FTC: Tóth K. - SAVON 8 (1), Harsányi, Sándor 1, Kovács, Mazák 3, NÉMETH 4. Cs: Perger (kapus), Wieszt Zs. 3, HASTIK 7 (1), Török, Kleis. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 5. p.: 5-2. 12. p.: 10-5. 14. p.: 11-8. 21. p.: 16-12. 27. p.: 19-15. 36. p.: 27-17. 47. p.: 38-20. 58. p.: 43-23
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/2
MESTERMÉRLEG
Mocsai Lajos: - A belső területen nem védekeztünk elég hatékonyan,az első félidőben, ezért szokatlanul sok gólt kaptunk.
Vladan Matics: - Bíztató volt az első félidő, de a vége bizony csúnya lett.